Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 250 Mobile Printer z baterią
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wkładów drukujących | 2 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 500 stron/mies. |
| Języki opisu strony | PCL 3 |
| Cykl pracy (zalecany) | 100 - 300 stron/mies. |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Przekątna ekranu | 2,65" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,14 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 3,4 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,81 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,96 kg |
| Wysokość produktu | 91,3 mm |
| Głębokość produktu | 198,3 mm |
| Szerokość produktu | 380,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | HP ePrint |
| Bluetooth | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 700 MHz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,8 kg |
| Wysokość opakowania | 242 mm |
| Szerokość opakowania | 517 mm |
| Głębokość opakowania | 132 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0, Sieć bezprzewodowa LAN |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 10 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 7 stron/min |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy) | 19 stron/min |
| Rozdzielczość koloru | 4800 x 1200 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 13 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 11 s |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) | 20 stron/min |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 18 kopii/min |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 15,5 kopii/min |
| Maksymalna liczba kopii | 50 kopii |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 50 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Faksowanie dwustronne | Nie |
| Skanowanie | |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 356 mm |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Skanuj do | Mail |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Format kompresji zdjęć | JPG BMP TIF PNG |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Prędkość skanowania (czarny) | 8 stron/min |
| Technologia skanowania | CIS |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF RTF TXT |
| Prędkość skanowania (kolor) | 3,6 stron/min |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A4 A5 |
| Rozmiary kopert | C5 DL C6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier matowy Papier błyszczący Papier fotograficzny Zwykły |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP ePrint | Tak |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| Dostarczone oprogramowanie HP | HP Dropbox, HP Google Drive, Microsoft DotNet |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver ENERGY STAR |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy