Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 790 4WF66A (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Certyfikaty zgodności | CECP |
| Cechy | |
| Języki opisu strony | PCL 3 GUI |
| Segment HP | Dom |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Funkcja duplex | Faks |
| Maksymalne obciążenie | 6000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 400 - 1200 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 3" |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1,1 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 240,3 mm |
| Szerokość produktu | 427,5 mm |
| Waga produktu | 7,7 kg |
| Głębokość produktu | 364 mm |
| Warunki pracy | |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 20 - 80% |
| Zalecany zakres temperatur podczas eksploatacji | 15 - 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service Apple AirPrint |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 Windows 7 |
| Wydajność | |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,5 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 59,4 dB |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 484 mm |
| Wysokość opakowania | 410 mm |
| Głębokość opakowania | 284 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Niestandardowe wymiary nośników | 88.9 x 127 mm to 215.9 x 355.6 mm |
| Ilość głowic | 2 |
| Obsługiwana funkcja blokady niepożądanych faksów | Y |
| Ilość typowego zużycia energii (TEC) | 0.20 kWh/Week |
| Liczba użytkowników | 3 użyt. |
| Kod unspsc | 43212110 |
| Pictbridge | Nie |
| Prędkość drukowania | |
| Rozdzielczość koloru | 4800 x 1200 DPI |
| Marginesy przy druku (górny, dolny, lewy, prawy) | 3,3 mm |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy) | 22 stron/min |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze | 9 stron/min |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny | 15 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 16 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 14 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 15 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 9 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) | 23 stron/min |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Funkcja automatycznego dopasowania | Tak |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 22 kopii/min |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 23 kopii/min |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 250 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 100 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 35 ark. |
| Faks | |
| Faksowanie dwustronne | Tak |
| Rozdzielczość faksu (kolor) | 200 x 200 DPI |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Automatyczna redukcja | Tak |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Przekazywanie faksu | Tak |
| Wysyłanie faksów z opóźnieniem | Tak |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Rozdzielczość faksu (czarno-biała) | 300 x 300 DPI |
| Maksymalna liczba numerów szybkiego wybierania | 99 |
| Prędkość transmisyjna faksu | 4 s/str. |
| Pamięć faksu | 100 stron(y) |
| Fax | Faksowanie w kolorze |
| Skanowanie | |
| Wersja sterownika twain | 2,1 |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Format kompresji zdjęć | TIFF PNG BMP JPEG |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Skanuj do | Oprogramowanie |
| Technologia skanowania | CIS |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Obsługa papieru | |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 250 g/m² |
| Podajnik kopert | Nie |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier fotograficzny Papier lekki Zwykłyˌ czysty papier Papier makulaturowy Papier matowy Papier błyszczący |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A6 A4 |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 10x15 cm 8x10 4x6 5x7 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary kopert | C5 DL C6 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Karta Hagaki Prawny |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C6 C5 |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 355.6 mm |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | List A4 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 88,9 - 215,9 mm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A81) 889899137529; (ABT) 889899137536 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642569935 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Niska zawartość halogenów |
| Ślad węglowy | |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 10 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 3 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 70 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 56 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 3 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące