Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne Hp Smart Tank 720
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-officejet-200-mobile-printer-series/model/5156327?sku=CZ993A&serialnumber=CZ993A |
| Cechy | |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Języki opisu strony | PCL 3 GUI |
| Maksymalne obciążenie | 5000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 400 - 800 stron/mies. |
| Segment HP | Dom |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ ekranu | LCD |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,38 kg |
| Głębokość produktu | 364 mm |
| Wysokość produktu | 198,6 mm |
| Szerokość produktu | 427,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Mopria Print Service |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 59,4 dB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,5 dB |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,2 kg |
| Szerokość opakowania | 484 mm |
| Wysokość opakowania | 410 mm |
| Głębokość opakowania | 239 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Pictbridge | Nie |
| Ilość głowic | 2 |
| Liczba użytkowników | 3 użyt. |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 16 s |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 9 stron/min |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny | 15 stron/min |
| Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy) | 22 stron/min |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Rozdzielczość koloru | 4800 x 1200 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 14 s |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 15 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) | 23 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze | 9 stron/min |
| Kopiowanie | |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 6 kopii/min |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Funkcja automatycznego dopasowania | Tak |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 13 kopii/min |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 30 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 250 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Format kompresji zdjęć | TIFF PNG BMP JPG |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Skanuj do | E-mail Server Oprogramowanie |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Technologia skanowania | CIS |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A5 |
| Rozmiary kopert | C5 DL C6 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier matowy Gruby papier Papier błyszczący Zwykłyˌ czysty papier Papier makulaturowy Papier fotograficzny |
| Dopasuj szerokość nośnika | 88,9 - 215,9 mm |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 8x10 5x7 10x15 cm 4x6 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 C6 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny Karta Hagaki |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 250 g/m² |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | List A4 |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 355.6 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji elektronicznych urządzeń wielofunkcyjnych. Unikaj kontaktu z atramentem, może powodować podrażnienia skóry. Nie wyrzucaj zużytych urządzeń i tonerów do zwykłego śmietnika, mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A81) 889899137529; (ABT) 889899137536 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Nie |
| Ślad węglowy | |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 4 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 180 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 77 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 97 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 2 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy