Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera FS-1325MFP 1102M73NL0 (laserowe; A4; Skaner płaski)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Nadajnik cyfrowy | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 15000 stron/mies. |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Konstrukcja | |
| Ilość linii teksu | 2 linii |
| Kolor produktu | Czarny, Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 4 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 345 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 8 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 361 mm |
| Waga produktu | 10,1 kg |
| Wysokość produktu | 362 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Technologie mobilnego wydruku | Nieobsługiwany |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003 x64 Windows Server 2003 Windows Server 2008 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 x64 |
| Wydajność | |
| Typ procesora | ARM |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Taktowanie procesora | 390 Mhz |
| Poziom ciśnienia akustycznego (kopiowanie) | 50 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 50 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 49 dB |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 29 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 2100 stron |
| Certyfikaty | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Zgodność z EPEAT | Silver |
| Certyfikat blue angel | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Port USB | Tak |
| Standardowe interfejsy | Ethernet, USB 2.0 |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 7,5 s |
| Czas rozgrzewania | 28 s |
| Tryby druku duplex | Auto |
| Maksymalna rozdzielczość | 1800 x 600 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 25 stron/min |
| Kopiowanie | |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Funkcja n w jednym (N=) | 4 2 |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 13 s |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru Kaseta |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 100 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 250 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 1 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 40 ark. |
| Faks | |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Prędkość transmisyjna faksu | 4 s/str. |
| Fax | Faksowanie mono |
| Pamięć faksu | 2,2 MB 150 stron |
| Metody kodowania faksu | MMR MH MR |
| Skanowanie | |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Format kompresji zdjęć | BMP JPG TIF PNG |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Maksymalny obszar skanowania | Legal (216 x 356) |
| Sterowniki skanera | WIA TWAIN |
| Prędkość skanowania (kolor) | 6 cali na minutę 6 stron/min |
| Typ skanera | ADF |
| Skanuj do | Obraz USB Pilnik |
| Prędkość skanowania (czarny) | 18 strony na minutę 18 cali/min |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Obsługa papieru | |
| Dopasuj szerokość nośnika | 70 - 216 mm |
| Dopasuj długość nośnika | 148 - 356 mm |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 356 mm |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykły |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 220 g/m² |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 220 g/m² |
| Zalecana gramatura nośników do druku dwustronnego (w g/m2) | 60 - 120 g/m² |
| MInimalna grubość nośnika | 0,11 mm |