Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera M2135DN 1102S03NL0 (laserowe; A4; Skaner płaski) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | REACH RoHS |
| Cechy | |
| Maksymalne obciążenie | 20000 stron/mies. |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Języki opisu strony | PostScript 3 Microsoft XPS PCL XL PCL 5e PCL 6 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Cykl pracy (zalecany) | 1000 - 2500 stron/mies. |
| Liczba czcionek drukarki | 93 |
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ilość wyświetlanych linii | 5 |
| Moc | |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 661 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1 W |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 661 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 21 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 661 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 19 kg |
| Szerokość produktu | 417 mm |
| Głębokość produktu | 412 mm |
| Wysokość produktu | 437 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Sieć | |
| NFC | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie mobilnego wydruku | Kyocera Mobile Print Mopria Print Service Google Cloud Print Apple AirPrint |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 1536 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 47 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 51 dB |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 29 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (kopiowanie) | 51 dB |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Typ procesora | ARM Cortex-A9 |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 541 mm |
| Głębokość opakowania | 555 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 25 kg |
| Wysokość opakowania | 572 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 1000 stron(y) |
| W zestawie zespół obrazowania | Tak |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Certyfikaty | |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Standardowe interfejsy | Ethernet, USB 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Rodzaj baterii | TK-1150 |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 35 stron/min |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 17,5 stron/min |
| Drukowanie kodów kreskowych | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,8 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Czas rozgrzewania | 17 s |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Druk N-up | 4 2 |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Funkcja drukowania plakatów | Tak |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Technologia druku | Laser |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Kopiowanie | |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 6,9 s |
| Maksymalna liczba kopii | 999 kopii |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Kopiuj funkcję programowania | Tak |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 35 kopii/min |
| Funkcja n w jednym (N=) | 2 4 |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 850 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru Kaseta |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 150 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 250 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 50 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Skanowanie | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | XPS |
| Sterowniki skanera | TWAIN WIA |
| Technologia skanowania | CIS |
| Prędkość skanowania (czarny) | 40 stron/min |
| Prędkość skanowania (kolor) | 23 stron/min |
| Skanuj do | SMB TWAIN FTP WIA USB |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Format kompresji zdjęć | TIF JPEG |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny Listowy |
| Zalecana gramatura nośników do druku dwustronnego (w g/m2) | 60 - 163 g/m2 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 B6 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m2 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 220 g/m2 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A4 A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykły. czysty papier |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 356 mm |
| Dopasuj długość nośnika | 148 - 356 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 70 - 216 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe. Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. |
Gwarancja 3 miesiące