Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne MAKITA DTM50Z
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie wejściowe AC | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 324 mm |
| Wydajność | |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (min.) | 6000 OPM |
| Poziom wibracji (tarcza piły segmentowej) | 2,5 m/s² |
| Poziom wibracji (brzeszczot do cięcia wgłębnego) | 5,5 m/s² |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 78 dB |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (maks.) | 20000 OPM |
| Kąt oscylacji | 1,6° |
| Zawartość opakowania | |
| Dodatkowa rękojeść | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Przełącznik kierunku pracy | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Gwarancja 24 miesiące