Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne Pantum M7105DW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Cykl pracy (zalecany) | 1000 - 10000 stron/mies. |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 80000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 50 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 550 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 10,5 kg |
| Szerokość produktu | 415 mm |
| Głębokość produktu | 365 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003 Windows Server 2012 Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 16.04 Ubuntu 14.04 Ubuntu 20.04 LTS Ubuntu 18.04 LTS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 8 Windows XP Windows 10 Windows Vista Windows 11 x64 Windows 7 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 525 Mhz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (kopiowanie) | 54 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 52 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (skanowanie) | 52 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb gotowości) | 30 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Port USB | Tak |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Sieć bezprzewodowa LAN Ethernet |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 8,2 s |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 33 stron/min |
| Kopiowanie | |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 11 s |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 1 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Skanuj do | PC FTP |
| Typ skanera | Skaner płaski/ADF |
| Prędkość skanowania (czarny) | 24 stron/min |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A5 A6 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 200 g/m2 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 105 g/m2 |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka Gruby papier Zwykły Folia Cienki papier Karton |