Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF 4 w 1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | WorkForce |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.3 s |
| Duplex | Tak |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 24.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 24.0 stron/min |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 45000 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 256 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Maksymalna pojemność podajników | 650 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 22.0 str/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 22.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Fax | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11b/g/n WiFi Direct USB 1.1 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | C13T944140 C13T944240 C13T944340 C13T944440 C13T945140 C13T945240 C13T945340 C13T945440 C13T946140 |
| Standardowe języki drukarki | PCL6, PostScript 3, PCL5c, ESC/P-R, PDF 1.7 |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 B6 C4 C5 C6 DL Legal Letter |
| Maksymalne zużycie energii | 25 W |
| Waga (kg) | 18.700 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 425 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 357 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 535 |
| Poziom hałasu | 54.0 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS (niektóre wersje) Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Informacje dodatkowe | Metoda drukowania: Głowica drukująca PrecisionCore™ Konfiguracja dysz: 800 dysz czarnych, 800 dysz na kolor Minimalna wielkość kropel: 3,8 pl,Z technologią kropli o zmiennej wielkości Technologia tuszów: DURABrite™ Ultra Protokoły sieciowe:TCP/IPv4, TCP/IPv6,TCP, HTTP, IPv4, IPv6, IPSEC, SSL/TLS Napięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Zawartość: Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Kabel zasilający, Instrukcja montażu, Instrukcja obsługi (CD), Pojedyncze wkłady atramentowe Dodatkowa gwarancja: https://www.epson.pl/promotions/extended-warranty |