Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe Canon i-SENSYS MF446X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | i-SENSYS |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Czas nagrzewania | 14.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.5 s |
| Duplex | Tak |
| Technologia druku | Laserowa |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 38.0 stron/min |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 80000 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 600 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 1000.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 9600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (normal) | 38.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 WiFi 802.11b/g/n |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Standardowe języki drukarki | UFRII, PCL 5c, PCL6, Adobe® PostScript |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 Legal Letter Executive Statement Officio B-OFFICIO M-OFFICIO GLTR GLGL Foolscap 16K Koperta DL Koperta C5 |
| Maksymalne zużycie energii | 1370 W |
| Waga (kg) | 17.200 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 453 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 392 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 464 |
| Poziom hałasu | 53.0 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Mac OS (niektóre wersje) Linux (niektóre wersje) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Informacje dodatkowe | Tryb oszczędzania toneru Zalecany nakład miesięczny 750–4000 stron miesięcznie |