Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe HP LaserJetPro M428fdw
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Funkcja duplex | Kopia Skanowanie Drukuj |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Języki opisu strony | PCL 5c PCL 6 URF Raster_P PostScript 3 PWG |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 80000 stron/mies. |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Konstrukcja | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 510 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 323 mm |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Waga produktu | 12,6 kg |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 17,5 - 25 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 70% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Google Cloud Print Mopria Print Service Apple AirPrint HP ePrint |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android iOS |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 1200 Mhz |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,5 kg |
| Głębokość opakowania | 398 mm |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 6,3 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Dolny margines wydruku (min) | 5 mm |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,3 s |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 38 stron/min |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Czas rozgrzewania | 45 s |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Lewy margines wydruku (min) | 4 mm |
| Prawy margines wydruku (min) | 4 mm |
| Górny margines wydruku (min) | 5 mm |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 38 kopii/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 7,2 s |
| Maksymalna liczba kopii | 999 kopii |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 150 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 900 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 900 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 250 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Faks | |
| Fax | Faksowanie mono |
| Maksymalna liczba miejsc odbioru | 119 lokalizacji |
| Wysyłanie faksów z opóźnieniem | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Pamięć faksu | 400 stron(y) |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Rozdzielczość faksu (czarno-biała) | 300 x 300 DPI |
| Prędkość transmisyjna faksu | 3 s/str. |
| Maksymalna liczba numerów szybkiego wybierania | 120 |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | Mail USB |
| Format kompresji zdjęć | PNG BMP TIFF JPG |
| Typ skanera | Skaner płaski/ADF |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF RTF TXT |
| Technologia skanowania | CIS |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Obsługa papieru | |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 60 - 120 g/m2 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A4 A6 |
| Zalecana gramatura nośników do druku dwustronnego (w g/m2) | 60 - 120 g/m2 |
| Rozmiary nośników non-ISO | 16K |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B6 B5 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier lekki Papier makulaturowy Koperty Zwykły Wstępnie zadrukowany Szorstki papier Blankiet firmowy Gruby papier Papier typu bond |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Obniżenie zużycia papieru nawet o 50% dzięki modułowi automatycznego druku dwustronnego |