Producenci
V-TAC PROJEKTOR LED V-TAC 300W SAMSUNG CHIP PRO-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Żywotność | 25000 h |
| Typ modułu LED SMD | Samsung |
| Typ diody LED | SMD |
| Kolor światła | Neutralny |
| Strumień świetlny | 26390 lm |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Kąt oświetlenia | 100º |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Materiały | Aluminium |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Moc | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,79 kg |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Wysokość produktu | 445 mm |
| Szerokość produktu | 496 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | EMC CE RoHS |
Gwarancja 24 miesiące