Producenci
V-TONE BCG BK - gitara klasyczna 4/4, czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Tworzywo części tylnej | Drewno lipowe |
| Materiał blatu | Drewno lipowe |
| Podstrunnica | Tworzywo sztuczne |
| Tworzywo boków | Drewno lipowe |
| Ilość progów | 18 |
| Typ korpusu | Klasyczny |
| Tworzywo strun | Nylon |
| Tworzywo gryfu | Okoume |
| Menzura | 24.8" (63 cm) |
| Zaczepy na pasek | Tak |
| Binding | Rysowany ręcznie |
| Cechy | |
| Kształt korpusu | Klasyczny 4/4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość strun | 6 strun(y) |
| Przeznaczona dla | Praworęcznych |
| Typ gitary | Gitara klasyczna |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 960 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 365 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać przechowywania w miejscach o skrajnych temperaturach i wilgotności. Stosować delikatne środki czyszczące odpowiednie dla wykończenia instrumentu. Trzymać z dala od małych dzieci i zwierząt domowych, aby uniknąć przypadkowego uszkodzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące