Producenci
V-TONE DC 27 Set - zestaw dzwonków
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Przeznaczenie | Dla dzieci |
| Typ produktu | Zestaw dzwonków |
| Materiały | Metal Drewno |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 345 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Pokrowiec x 1 Cymbałki Pałeczki x 2 |
Gwarancja 24 miesiące