Producenci
V-TONE VLP1 BK gitara elektryczna 4/4 Les Paul 39''
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Szerokość siodełka | 4,3 cm |
| Przetwornik przy gryfie | Pasywny |
| Tworzywo gryfu | Mahoń |
| Typ mostka | Tune-o-matic |
| Płytka maskująca | Tak |
| Liczba progów | 22 |
| Przetwornik przy mostku | Pasywny |
| Materiał korpusu | Okoume |
| Układ przetworników | H-H |
| Menzura | 24 3/4" (62,86 cm) |
| Przełącznik przetwornika | 3-pozycyjny |
| Cechy | |
| Przeznaczona dla | Praworęcznych |
| Kolor produktu | Czerwony Brązowy |
| Typ gitary | Gitara elektryczna |
| Ilość strun | 6 strun(y) |
| Kształt korpusu | Les Paul |
| Nazwa koloru | Vintage Sunburst |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 990 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w suchym miejscu, aby zapobiec uszkodzeniu drewna. Unikaj dużych zmian temperatury i wilgotności. Regularnie sprawdzaj stan kabli i połączeń elektrycznych. |
Gwarancja 24 miesiące