Producenci
V-TONE VLP1 BS gitara elektryczna 4/4 Les Paul 39"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Tworzywo gryfu | Mahoń |
| Przetwornik przy gryfie | Pasywny |
| Typ mostka | Tune-o-matic |
| Liczba progów | 22 |
| Szerokość siodełka | 4,3 cm |
| Menzura | 24 3/4" (62,86 cm) |
| Przetwornik przy mostku | Pasywny |
| Płytka maskująca | Tak |
| Układ przetworników | H-H |
| Przełącznik przetwornika | 3-pozycyjny |
| Materiał korpusu | Okoume |
| Cechy | |
| Typ gitary | Gitara elektryczna |
| Kształt korpusu | Les Paul |
| Ilość strun | 6 strun(y) |
| Przeznaczona dla | Praworęcznych |
| Kolor produktu | Brązowy Czerwony |
| Nazwa koloru | Vintage Sunburst |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 990 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan kabli i połączeń elektrycznych. Przechowuj w suchym miejscu, aby zapobiec uszkodzeniu drewna. Unikaj dużych zmian temperatury i wilgotności. |
Gwarancja 24 miesiące