Producenci
VECTOR KALKULATOR BIUROWY KAV VC-812 LB JASNONIEBIESKI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Pamięć | |
| Typ nośników pamięci | Niedostępny |
| Konstrukcja | |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Pokrywa | Nie |
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Układ | Komputer stacjonarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Głębokość produktu | 124 mm |
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Wydajność | |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Procesor wbudowany | Nie |
| Konwersja pomiędzy | Dziesiętny |
| Wyświetlacz | |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Drugi ekran LCD | Nie |
| Podświetlenie wyświetlacza | Nie |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Format cyfrowy separator przecinek | Standard (3 cyfrowy) |
| Cyfrowy separator - przecinek | Tak |
Gwarancja 24 miesiące