Producenci
VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 10/64GB TS-DP10A-64G TRANSCEND
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 24 V |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 40 g |
| Głębokość produktu | 28,6 mm |
| Wysokość produktu | 58,3 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| GPS | Tak |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia głównej kamery | 140° |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Typ HD | Quad HD |
| Zasięg obiektywu | 2 - 2 |
| Sensor G-shock | Tak |
| Nagrywanie | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Formaty kompresji | H.264 MP4 |
| Lepsza widoczność nocą | Tak |
| Awaryjna ochrona dokumentów | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Gniazdo zapalniczki w zestawie | Tak |
| Karta pamięci w zestawie | MicroSD |
| Taśma samoprzylepna | Tak |
| Rozmiar dołączonej karty pamięci | 64 GB |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows 11 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowane nośniki pamięci masowej | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Typ interfejsu | Micro-USB |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi. Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia samodzielnie. Nie wystawiaj urządzenia na bezpośrednie działanie wilgoci. |
Gwarancja 24 miesiące