Producenci
VERBATIM BATERIA LITOWA CR2032 (4 SZT.) 49533
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Średnica | 2 cm |
| Waga produktu | 2,8 g |
| Wysokość produktu | 3,2 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Bateria | |
| Rozmiar baterii | CR2032 |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Kolor produktu | Srebrny |
Brak gwarancji