Producenci
VERBATIM MULTIPORT USB-C 3.1, 3X USB 3.0, HDMI 4K, RJ45, SD/MICRO SD 49142
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 117,7 mm |
| Wysokość produktu | 15,3 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla | 0,015 m |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |