Producenci
VERTICAL DUAL MONITOR STAND/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Głębokość produktu | 515 mm |
| Wysokość produktu | 754 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 555 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,3 kg |
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Klucz w zestawie | Tak |
| Uchwyt VESA w zestawie | Tak |
| Liczba przekładek | 16 |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Liczba śrub | 34 |
| Typ klucza | Klucz sześciokątny |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba podkładek w zestawie | 8 |
| Ergonomia | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracany | -15 - 15° |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 575 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 360 mm |
| Montaż | |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 16 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ montażu | Wolnostojący |
Gwarancja 24 miesiące