Producenci
VIEWSONIC MONITOR CDE4320 (43" LED 4K 3840X2160)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Orientacja | Poziome |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 70 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,5 kg |
| Głębokość produktu | 84,6 mm |
| Wysokość produktu | 558,3 mm |
| Szerokość produktu | 969,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 11,1 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Roboczogodziny (godziny / dni) | 24/7 |
| Przeznaczenie | Reklama w telewizji |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 153 mm |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Wysokość opakowania | 663 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | HDMI Prąd przemienny RS-232 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p 480i 1080i 480p |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1100:1 |
| Technologia wyświetlacza | LCD/TFT, LED |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Żywotność panelu | 40000 h |
| Twardość powierzchni | 2H |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Port DVI | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zdanlne wyjścia IR | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Pobór mocy (max) | 85 W |
| System komputerowy | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 8.0 |
| Typ procesora | ARM Cortex |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System komputerowy | Nie |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 1,4 GHz |