Producenci
VIEWSONIC MONITOR CDE5520 (55" DLED 4K 3840X2160)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE REACH RoHS ErP ENERGY STAR |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Orientacja | Poziome |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Pobór mocy | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 74,8 mm |
| Wysokość produktu | 714 mm |
| Waga produktu | 16,8 kg |
| Szerokość produktu | 1243,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1420 mm |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Wysokość opakowania | 910 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,9 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | RS-232 Prąd przemienny HDMI |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Twardość powierzchni | 2H |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Żywotność panelu | 30000 h |
| Wskaźnik zamglenia | 3% |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1209,6 x 680,4 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Rozmiar plamki | 0,315 x 0,315 mm |
| Technologia wyświetlacza | LCD/TFT, LED |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139,7 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze RS232 | Tak |
| Zdanlne wyjścia IR | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| Port USB | Tak |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Port DVI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| System komputerowy | |
| Format kompresji zdjęć | BMP JPEG PNG |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 8.0 |
| System komputerowy | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |