Producenci
VIEWSONIC PROJEKTOR BIZNESOWY PG706HD (FULL HD, 4000 ANSI)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| HDCP | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Projektor pulpitowy |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Pobór mocy | 355 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 168 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,9 kg |
| Głębokość opakowania | 297 mm |
| Szerokość produktu | 312 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Szerokość opakowania | 415 mm |
| Głębokość produktu | 222 mm |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | VGA Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście S-Video | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Współczynnik zbliżenia | 1.2:1 |
| Stosunek padania | 1.5 - 1.65 |
| Projektor | |
| Zasięg skanowania (długość) | 23 - 120 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 102 kHz |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7620 mm (30 - 300") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Technologia projekcji | DLP |
| Korekcja Keystone'a, pion | ± 40° |
| Odległość projekcji | 0,76 - 7,62 m |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 4000 h |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 20000 h |
| Moc lampy | 245 W |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy