Producenci
VIEWSONIC PROJEKTOR BIZNESOWY PS502X-EDU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 32 dB |
| OSD | Nie |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 25 dB |
| Interaktywny | Nie |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 295 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,87 kg |
| Głębokość produktu | 234 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 309 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 2 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Video | |
| Pełny HD | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas wymiany lampy projektora, ponieważ może być bardzo gorąca. Unikaj umieszczania projektora w miejscach o wysokiej wilgotności, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. Nie patrz bezpośrednio w obiektyw projektora podczas jego działania, aby uniknąć uszkodzenia wzroku. |
| Projektor | |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1524 - 7620 mm (60 - 300") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | XGA (1024x768) |
| Ilość kolorów | 1.07 biliona kolorów |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 15000:1 |
| Cechy dostawcy | |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 4000 h |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy