Producenci
VIEWSONIC PROJEKTOR LED BIZNESOWY KRÓTKOOGNISKOWY LS560W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki menu ekranowego | Hiszpański Angielski Portugalski Francuska Polski Grecki Chińska tradycyjna Rosyjski Arabski Szwedzki Indonezyjska Turecka Fiński Niemiecki Czeski Holenderski Chińska uproszczona Włoski Japońska koreańska Węgierski INC Tajska Wietnamska |
| OSD | Tak |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 26 dB |
| Liczba języków OSD | 24 |
| Interaktywny | Nie |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| HDCP | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Prezentacja |
| Typ produktu | Projektor krótkiego rzutu |
| Moc | |
| Pobór mocy | 157 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 221 mm |
| Waga produktu | 2,45 kg |
| Szerokość produktu | 293 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Smart TV | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| PC Audio out | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Interfejs SCSI | RJ-45, RS-232 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i 720p 1080p 480p 480i 576i |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) |
| System obiektywów | |
| Rodzaj zoomu | Stały |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Stosunek padania | 0.49 |
| Przesunięcie | 110% |
| Projektor | |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1524 - 7620 mm (60 - 300") |
| Ilość kolorów | 1.07 biliona kolorów |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 102 kHz |
| Jasność projektora | 3000 ANSI lumenów |
| Odległość projekcji | 0,63 - 1,58 m |
| Technologia projekcji | LED |
| Korekcja Keystone'a, pion | -40 - 40° |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Zasięg skanowania (długość) | 23 - 120 Hz |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 16:9 16:10 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 36° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000000:1 |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła | 30000 h |
| Rodzaj źródła światła | LED |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące