Producenci
VIVITEK PROJEKTOR BIZNESOWY DW275-EDU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy | 250 W |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | VGA |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Wejście S-Video | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| Pełny HD | Nie |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| 3D Ready | Tak |
| System obiektywów | |
| Zasięg obiektywu | 2,42 - 2,62 |
| Długość ogniskowa | 22.5 - 25.79 mm |
| Stosunek padania | 1.55 - 1.86? |
| Projektor | |
| Technologia projekcji | DLP |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 20000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Odległość projekcji | 1.3 - 10.2 m |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1016 - 7620 mm (40 - 300") |
| Korekcja Keystone'a, pion | -40 - 40° |
| Lampy | |
| Żywotność lamp | 5500 godz |
| Lampy | 250 W |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 7000 godz (eco)/10000 godz (dynamic eco) |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy