Producenci
VIVITEK PROJEKTOR DH382
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Poziom hałasu | 31 dB |
| Konstrukcja | |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 210 W |
| Pobór mocy | 250 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Szerokość produktu | 236 mm |
| Wysokość produktu | 313 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Zasilanie |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 × 1080 |
| Projektor | |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7645,4 mm (30 - 301") |
| Technologia projekcji | DLP |
| Jasność projektora | 4500 ANSI lumenów |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1920 x 1080 Full HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 30000:1 |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 6000 h |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 7000 h |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące