Producenci
VIVITEK PROJEKTOR KRÓTKOOGNISKOWY DLP XGA DX335ST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 31 dB |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 250 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 210 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 114 mm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Szerokość produktu | 313 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Kabel zasilający |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 px |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i 576i 720p 1080p 1080i 480p 576p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) 1024 x 768 (XGA) |
| System obiektywów | |
| Stosunek padania | 0.52:1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Współczynnik zbliżenia | 1.1:1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie patrz bezpośrednio w obiektyw projektora podczas jego działania, aby uniknąć uszkodzenia wzroku. Zachowaj ostrożność podczas wymiany lampy projektora, ponieważ może być bardzo gorąca. Unikaj umieszczania projektora w miejscach o wysokiej wilgotności, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
| Projektor | |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 694,4 - 7620 mm (27.3 - 300") |
| Jasność projektora | 3800 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 30000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | XGA (1024x768) |
| Odległość projekcji | 0,75 - 1,33 m |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła | 5000 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 10000 h |
| Moc lampy | 203 W |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące