Producenci
VIVITEK PROJEKTOR KRÓTKOOGNISKOWY DW284ST-EDU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 210 W |
| Pobór mocy | 250 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | VGA Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście S-Video | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port USB | Tak |
| Wyjście audio (mini jack) | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Wejście audio (mini jack) | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 3 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 1920 x 1200 px |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| 3D Ready | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 7,2 mm |
| Zasięg obiektywu | 2,65 |
| Projektor | |
| Korekcja Keystone'a, poziom | ±40° |
| Typ matrycy | DMD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Odległość projekcji | 0.53 - 1.09 m |
| Rozmiar matrycy | 1,65 cm (0.65") |
| Jasność projektora | 3600 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 20000:1 |
| Lampy | |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 7000 godz (eco)/10000 godz (dynamic eco) |
| Żywotność lamp | 5500 godz |
| Lampy | 210 W |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy