Producenci
VIVITEK PROJEKTOR KRÓTKOOGNISKOWY DX283ST-EDU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 210 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 250 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny VGA |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 3 |
| Wejście audio (mini jack) | Tak |
| Wyjście audio (mini jack) | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port USB | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejście S-Video | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 1920 x 1200 px |
| Video | |
| 3D Ready | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | PAL D SECAM G SECAM L NTSC 4.43 PAL I SECAM K PAL B NTSC M SECAM K1 NTSC PAL N SECAM D PAL H PAL M SECAM NTSC 3.58 PAL G SECAM B PAL |
| System obiektywów | |
| Zasięg obiektywu | 2,65 |
| Długość ogniskowa | 7,2 mm |
| Projektor | |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Odległość projekcji | 0,63 - 1,29 m |
| Korekcja Keystone'a, poziom | ±40° |
| Jasność projektora | 3600 ANSI lumenów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 20000:1 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | XGA (1024x768) |
| Rozmiar matrycy | 1,4 cm (0.55") |
| Technologia projekcji | DLP |
| Typ matrycy | DMD |
| Lampy | |
| Lampy | 210 W |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 7000 godz (eco)/10000 godz (dynamic eco) |
| Żywotność lamp | 5500 godz |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy