Producenci
VIVITEK PROJEKTOR LASEROWY DH3665ZN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wspiera montaż sufitowy | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 340 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - -240 V |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 270 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 7 kg |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny VGA |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnowymiarowe HDMI |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wejscie Audio (L,P) | 2 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 1920 x 1200 px |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p 480p 720p 1080p 1080i 480i 576i |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC M NTSC 4.43 NTSC PAL SECAM NTSC 3.58 PAL H PAL M PAL G PAL D SECAM G SECAM L PAL I SECAM K SECAM K1 PAL N SECAM D PAL B SECAM B |
| System obiektywów | |
| Przesunięcie | 115% |
| Długość ogniskowa | 20.7 - 31.05 mm |
| Zasięg obiektywu | 2,42 - 2,97 |
| Stosunek padania | 1.39 - 2.09:1 |
| Projektor | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 20000:1 |
| Odległość projekcji | 1,2 - 10 m |
| Jasność projektora | 4500 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 657,9 - 8252,5 mm (25.9 - 324.9") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Rozmiar matrycy | 1,65 cm (0.65") |
| Korekcja Keystone'a, poziom | +-30° |
| Lampy | |
| Żywotność lamp | 20000 h |
| Lampy | 340 W |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 20000 godz |