Producenci
VOLT Akumulator AGM OPTI 12V 150 Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Maksymalny prąd rozładowania | 1400 A |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas eksploatacji baterii | 8 lat(a) |
| Maksymalny prąd ładowania | 57 A |
| Pojemność baterii | 150 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 522 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 226 mm |
| Waga produktu | 51,5 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS05: Substancje korodujące metale GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Fabryczna Gwarancja 120 miesięcy