Producenci
VOLT Balancer AKU PROTECT 48 do zestawu akumulatorów 48VDC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe akumulatora | 4*(2.4V/3.6V/6V/9V/12V) |
| Prąd spoczynkowy | 5mA(12V)/1.2mA(2.4) |
| Zakres prądu DC | 0 - 10 A |
| Zabezpieczenia niskonapięciowe | 1.8 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Długość produktu | 62 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Szerokość produktu | 124 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące