Producenci
VOLT Nawilżacz cyfrowy MIST 1,2L + PILOT STEROWANIA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Moc | 25 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 243 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Długość produktu | 127 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące