Producenci
VOLT Nawilżacz cyfrowy MIST 3,2L + PILOT STEROWANIA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc | 25 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Długość produktu | 198 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed czyszczeniem. Urządzenie powinno być używane zgodnie z załączoną instrukcją obsługi. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące