Producenci
VOLT POLSKA AKUMULATOR AGM 12V 100 Ah 6AKUXAG100
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność baterii | 100 Ah |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Maksymalny prąd ładowania | 22,5 A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny prąd rozładowania | 750 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 213 mm |
| Waga produktu | 24 kg |
| Szerokość produktu | 173 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące