Producenci
VOLT PRZETWORNICA VOLT POLSKA SINUSPRO-3000E 48V 2100/3000W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie baterii | 48 V |
| Napięcie wejściowe | 170 - 270 V |
| Moc maksymalna | 3000 W |
| Sprawność | 92 % |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc stała | 2100 W |
| Napięcie ładowania | 55.2V |
| Maksymalny prąd ładowania | 10 A |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Konstrukcja | |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 15,7 kg |
| Długość produktu | 395 mm |
| Szerokość produktu | 272 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące