Producenci
VOLT PRZETWORNICA VOLT POLSKA SINUSPRO-3000S 48V 2100/3000W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przebieg falowy | Sinus |
| Zimny start | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Rodzaj prądu | AC/DC |
| Ethernet | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Prąd ładowania | 10 A |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Moc maksymalna | 3000 W |
| Zakres napięcia wyjściowego | 190 VAC-245 VAC |
| Zakres napięcia wejściowego (sieć) | 140 VAC-275 VAC |
| Maksymalny prąd ładowania z paneli (MPPT) | 60 A |
| Moc stała | 2100 W |
| Zakres napięcia wejściowego | 48 VDC-100 VDC |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 20,5 kg |
| Długość produktu | 540 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Ochrona | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Ochrona przed wysoką temperaturą | Tak |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące