Producenci
VOLT Przetwornica VOLT POLSKA Power Sinus 3KW 24V 3000W/9000W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie baterii | 24 V |
| Prąd ładowania | 45 A |
| Zakres napięcia wejściowego (akumulator) | 21V-30V±0,5VDC |
| Zakres napięcia wejściowego (sieć) | 164-243 V |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Sprawność | 88 % |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Typowy czas przełączenia | 10 ms |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Moc ciągła | 3000 VA |
| Moc maksymalna | 9000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (cm) | 22,5 cm |
| Długość | 50,5 cm |
| Waga produktu | 24 kg |
| Wysokość (cm) | 18 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące