Producenci
VOLT Spawarka inwertorowa IGBT MMA-250 SMART
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie | 220 V |
| Pobór mocy | 5 KVA |
| Minimalna średnica elektrody | 1,6 mm |
| Napięcie wyjściowe | 22,5 V |
| Maksymalna średnica elektrody | 3,2 mm |
| Napięcie bez obciążenia | 60 V |
| Wydajność | 85% |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Klasa izolacji | F |
| Zakres regulacji prądu | 20-250 A |
| Współczynnik mocy | 0,93 |
| Cykl pracy (%) | 60% |
| Pobór mocy bez obciążenia (W) | 40 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Długość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń prostownik przed dziećmi. Nie demontuj prostownika samodzielnie. Unikać kontaktu prostownika z wodą. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące