Producenci
VOLT Zasilacz awaryjny POWER SINUS 2000 24/230V (2000/6000W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typowy czas przełączenia | 10 ms |
| Sprawność | 88 % |
| Moc ciągła | 2000 VA |
| Moc maksymalna | 6000 W |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Prąd ładowania | 30 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 18 kg |
| Długość produktu | 505 mm |