Producenci
VOLT Zasilacz awaryjny POWER SINUS 3000 12/230V (3000/9000W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Moc maksymalna | 9000 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Typowy czas przełączenia | 10 ms |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Moc ciągła | 3000 VA |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sprawność | 88 % |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 90 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 24 kg |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Długość produktu | 505 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące