Producenci
VOLT Zasilacz awaryjny POWER SINUS 4000 12/230V (4000/12000W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Współczynnik mocy | 1 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Typowy czas przełączenia | 10 ms |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Moc ciągła | 4000 VA |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Sprawność | 88 % |
| Maksymalny prąd ładowania | 120 A |
| Zakres napięcia wejściowego (akumulator) | 10,5V-15V±0,5VDC |
| Moc maksymalna | 12000 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres napięcia wejściowego (sieć) | 164-243 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 27,5 kg |
| Wysokość produktu | 198 mm |
| Długość produktu | 596 mm |
| Szerokość produktu | 242 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące