Producenci
VOLT Zasilacz awaryjny SINUS PRO 5000 W 48/230V (3400/5000W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc maksymalna | 5000 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc stała | 3500 W |
| Sprawność | 92 % |
| Prąd ładowania | 10 A |
| Napięcie wejściowe | 170 - 270 V |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Napięcie akumulatorów DC | 48 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 22 kg |
| Długość produktu | 540 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące