Producenci
VOLT Zasilacz awaryjny SINUS UPS 500 + 26Ah (300/500W) [1.5m przewód]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Moc stała | 300 W |
| Maksymalny prąd ładowania | 10 A |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Pojemność baterii | 26 Ah |
| Moc maksymalna | 500 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Napięcie wejściowe | 150-270 V |
| Częstotliwość | 45-65 Hz |
| Konstrukcja | |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 290 cm |
| Waga produktu | 14,7 kg |
| Długość produktu | 419,1 mm |
| Wysokość produktu | 159 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące