Producenci
VOLT Zasilacz awaryjny SINUS UPS 800 + 55Ah (500/800W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Pojemność baterii | 55 Ah |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Napięcie wejściowe | 150-270 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość | 45-65 Hz |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Moc maksymalna | 800 W |
| Maksymalny prąd ładowania | 10 A |
| Moc ciągła | 500 VA |
| Konstrukcja | |
| Ilość gniazd | 1 |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 290 cm |
| Wysokość produktu | 196 mm |
| Waga produktu | 24 kg |
| Długość produktu | 455 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące