Producenci
VOYAGER 5200 UC,B5200, BT600,WW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Szerokość produktu | 91 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Track < Odbieranie / kończenie połączeń Reject call Ścieżka Objętość + Odtwarzaj/Pauza Volume - Wyciszenie |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Monofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przewody | Micro-USB |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | HFP AVRCP HSP A2DP PBAP SSP2 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | Micro-USB |
| Bateria | |
| Źródło ładowania | USB |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas gotowości | 216 h |
| Czas rozmowy | 7 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Mikrofon | |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 100 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 1,36 cm |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 90 dB |
Gwarancja 24 miesiące