Producenci
Vector Kalkulator biurowy KAV DK-222, 12-cyfrowy, 103x137mm, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Kalkulator biurowy |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ilość klawiszy | 26 klaw. |
| Materiał przycisku | Tworzywo sztuczne |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Głębokość produktu | 137 mm |
| Szerokość produktu | 103 mm |
| Wydajność | |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Konwersja pomiędzy | Procent |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Wychylny ekran | Nie |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Drugi ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Trzymać z dala od dzieci. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące