Producenci
Vector Kalkulator kieszonkow KAV VC-110III, 8-cyfrowy, 58x88mm, szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał przycisku | Tworzywo sztuczne |
| Osłona | Tak |
| Ilość klawiszy | 23 klaw. |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Model | Kalkulator kieszonkowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Wydajność | |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Konwersja pomiędzy | Procent |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wyświetlacz | |
| Drugi ekran | Nie |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Wychylny ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 8 |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące