Producenci
Vector Kalkulator kieszonkowy DK-050, szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Kolor produktu | Szary |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Układ | Kieszonkowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ilość klawiszy | 24 klaw. |
| Osłona | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Głębokość produktu | 123 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Wydajność | |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Konwersja pomiędzy | Procent |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wyświetlacz | |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 8 |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Wychylny ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Drugi ekran | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
Gwarancja 24 miesiące